
Співающий і танцюючий кактус з українськими піснями-хітами-іграшка повторюшкаіз підсвіткою /USB/
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: Dancing-К3
- +380 (63) 398-04-21Viber! Telegram!
М'яка іграшка! повторюшка!| Танцюючий співаючий кактус-це музична диво іграшка, яка сподобається і дітям, і дорослим! Іграшка являє собою танцюючого співаючого повторяючого слова кактуса у капелюсі з шарфиком у горщику. Вона дуже весело танцює, світиться і відтворює українські пісні-хіти.
будь-які ваше речення, яке Ви мовите поруч із кактусом, що говорить, і через 1-2 секунди він станцює, повторить ваші слова дуже смішним голосом!
кактус, що говорить цікавий і зовсім маленьким дітям, і дорослим. Це не тільки іграшка для дітей, але й гарний подарунок по приколу дорослим-так як весела музика та танці дуже підходять для створення приємної атмосфери на робочому місці — чудовий дизайн іграшки добре вписується в інтер'єр як декоративна іграшка,яка дуже популярна в TikTok і ідеально підходить як для домашніх розваг, так і як оригінальний подарунок. Подаруйте своїм дітям цього чудового кактуса , який стане їм вірним другом, поготів, що він зроблений з екологічно чистих матеріалів.
Працює від акумулятора. Заряджається від від USB/шнур входить до комплекту без блока живлення/, що дуже зручно та не потрібно жодних батарейок, без паковання
Знайомлячись зі зразками продукції, представленими на сайті, необхідно враховувати деякі моменти, пов'язані з точністю передавання кольору, дизайну та кольору аксесуарів кактуса Характеристики можуть несуттєво відрізнятися серед різних виробників, які надають цей кактус Товар може відрізнятися залежно від постачання виробника
Дивіться інші товари на сайті https://validom.com.ua/
Ласкаво просимо в інтернет-магазин
https://valindom.com.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | USB-роз'єм, Світлові ефекти, Відтворення звуків/фраз людей, Рухома, Мелодії, Звукові ефекти, Диктофон |
| Мови | Український |
| Ширина | 8.5 см |
| Довжина | 8.5 см |
| Висота | 33 см |
| Вага | 134 г |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 399 ₴










