
Електронний настінний настільний годинник з LED з термометром і гігрометром DS 3828L/19,6 × 18,3 × 3 см/будильник
780 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10440 DS 3828
- +380 (63) 398-04-21Viber! Telegram!
Електронний годинник не такий уже й великого розміру-але стильно, красиво комфортно — стане ідеальним доповненням для вашої кухні, вітальні або офісу. Стильний і мінімалістичний дизайн, якісні матеріали корпусу вигідно виділяють цю модель на ряду з дешевшими аналогами. Обладнані світлодіодним дисплеєм високої якості, має підсвітку білого та зеленого кольору з двома акцентними кольорами білого, зеленого, синього, жовтогарячого кольору — інформує вас про час, дату, температуру, вологість і дні тижня. — працюють від USB, мають великий яскравий дисплей і може використовуватися як настільний варіант
Світло світлодіодів не ріже очі, але водночас чудово розрізняється на екрані годинника за будь-якого освітлення, також за повного його відсутності на екрані чіткі, високі, добре помітні й сонячного дня, і в темну пору доби за вимкненого світла аси підтримують 12/24-годинний формат часу, а також обладнані двома будильниками, що зручно для різних сценаріїв використання — наприклад, для буднів і вихідних або для кількох користувачів. Додатковою перевагою є регулювання яскравості й автоматичне настроювання підсвітки, завдяки чому дисплей не сліпить вночі та залишається добре видимим днем.
Характеристики:
Формат часу: 12/24
Дисплей: LED
Показники: час, дата, день тижня, температура, вологість
Будильник: так
Живлення: USB
Резервне живлення: 2 батарейки AAA (не входять)
Довжина кабелю: 2 м
висота цифр аоцентр/час/- 6.2 см. Висота додаткових показань — 4 см. Розмір: 19,6 × 18,3 × 3 см
Колір: чорний
Знайомлячись зі зразками продукції, представленими на сайті, необхідно враховувати деякі моменти, пов'язані з точністю передавання кольору, паковання-коробки продукції. Характеристики можуть несуттєво відрізнятися в різних виробників, що продовжують цей годинник Товар може відрізнятися залежно від постачання виробника
Дивіться інші товари на сайті https://validom.com.ua/
Ласкаво просимо в інтернет-магазин
https://valindom.com.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gaosiio |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Різні кольори |
| Матеріал підставки | Пластик |
| Гігрометр | Так |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие термометра | Так |
| Наявність гігрометра | Так |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Функція календаря | Так |
| Габаритные размеры | |
| Висота символів | 62 мм |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 183 мм |
| Вага | 0.333 кг |
| Довжина | 196 мм |
- Ціна: 780 ₴










