
Збільшувальна професійна лупа 60 мм Magnifier з LED-підсвіткою й ультрафіолетом/кратність 4х
310 ₴
- Готово до відправки
- Код: TH-600558
- +380 (63) 398-04-21Viber! Telegram!
Збільшувальна професійна лупа може застосовуватися для розпізнавання монет у нумматиці, ювелірних робіт, читання, рукоділля та різних ремонтних робіт. Має стильний зовнішній вигляд-виготовлена в зручному ергономічному корпусі з дуже приємного на дотик прогумованого матеріалу.
Основна лінза має розмір 60 мм і кратність 4х. Збільшувальне скло такого розміру дає змогу з комфортом читати або розглядати дрібні деталі. Для ретельнішого вивчення дрібних зображень/деталей передбачена посилена підсвітка з п'яти світлодіодів. Шестий світлодіод має фіолетове світіння.
Перемикач режимів освітлення розташований на ручці лупи та може працювати в трьох положеннях — освітлення (5 білих світлодіодів), фіолетове світіння, вимкнене. Живлення від 4 батарейок типу AG10/ідут у комплекті/ Технічні характеристики:
Діаметр об'єктива: 60 мм
Збільшення: 4X
Наявність освітлення: Так
Тип освітлення: світлодіодний
Кількість світлодіодів: 6 світлодіодів ( 5 світлодіодів + 1 УФ- світлодіод)
Джерело напруги: 6 В
Тип батареї: LR 1130, 1,5 В, (50-80 мА·год)
Кількість джерел живлення: 4 батареї
Час безперервної роботи за ввімкненого світла: 30 годин
Джерело живлення: Входить до комплекту
Матеріал: корпус з АБС-пластику зі збільшувальним склом.
Розміри (приблизно): 200 мм x 85 мм x 30 мм
Колір: Чорний
Дивіться інші товари на сайті-https://valindom.com.ua/
Ласкаво просимо в інтернет-магазин-https://valindom.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnifier |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Ручний |
| Кратність збільшення | 4 х |
| Діаметр лінзи | 60 мм |
| Наявність підсвічування | Так |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик, Прогумований пластик |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 0.15 кг |
- Ціна: 310 ₴











