
Ручний настільний міні-вентилятор WX 6501 — з виносним акумулятором 18650 / 3 режими +фонарик/USB
200 ₴
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: WX 6501 VENT 03 7183
- +380 (63) 398-04-21Viber! Telegram!
Чому б не насолоджуватися активнішими прогулянками цього літа з цим вентилятором? Його компактний розмір дає змогу зручно тримати його у руках — що робить його ідеальним для несподіваних прогулянок. Завдяки USB-кабелю, що входить у комплект його можна використовувати і як настільний вентилятор, що зручно для роботи вдома, і навіть в умовах обмеженого простору. Вбудований світлодіод-ліхтарик із торця для підсвічування (наприклад, клавіатури). Разом із ліхтариком у збиранні йде акумулятор/стандарт/18650 — який витримує час лише 2 години-тому моя порада — поставити гарний мощний акумулятор і вентилятор в автономному режимі працюватиме 5-6-7 годин Акумулятор виносний — його можна поміняти будь-який час або частіше заряджати цей.
Під час роботи акумуляторний вентилятор не створює гучних звуків, здатних перешкодити Вашому відпочинку.
Особливості продукту:
• Модний і стильний дизайн
• Маленький і витончений. Легко носити із собою
• Стабільний і надійний, сильний потік повітря
• Літій-іонний акумулятор/18650/ стандарт/ 3 режими роботи вентилятора. Вбудований світлодіод-ліхтарик/4-й режим увімкнення/
Тиха робота вентилятора.
Компактний розмір і легка вага.
Вихідна потужність (макс.): 4.5 Вт
Вхідний струм (a): 0.5-1
Час заряджання (год): 2-3/залежно від акумулятора/
Матеріал корпусу: пластик 4 лопаті
Розміри: В. -14см./Ш-3.5 см/Д.-10.5 см. Ідеально для роботи, навчання, прогулянок або подорожей, легко поміщається в сумку! Знайомлячись зі зразками продукції, представленими на сайті, необхідно враховувати деякі моменти, пов'язані з точністю передавання кольору , паковання-коробки продукції. Товар може відрізнятися залежно від постачання виробника.
Дивіться інші товари на сайті http://valindom.com.ua/
Ласкаво просимо до Інтернет-магазину-https://valindom.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WXD |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Універсальний |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Рекомендована площа приміщення | 2 кв.м |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Вага | 0.3 кг |
- Ціна: 180 ₴











