
Ручний акумуляторний мінівентилятор з емодзі Mini Fan з підставкою для телефона/3 режими/Type-C/коричневий
239 ₴
215,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЕН 350
- +380 (63) 398-04-21Viber! Telegram!
Чарівний дизайн в коричневому кольорі з кумедним персонажем із очима, схожим на дизайн від бренда DianDi. обов'язково викличе усмішку на Вашому обличчі та на обличчі вашої дитини та покращить Вам настрій! Чому б не насолоджуватися активнішими прогулянками цього літа з цим вентилятором? Його компактний розмір дає змогу зручно тримати його у руках. Він швидко заряджається за 2-4 години, що робить його ідеальним для несподіваних прогулянок. Завдяки USB-кабелю Type-C, що входить до комплекту, і підставці його можна використовувати і як настільний вентилятор, що зручно для роботи вдома, і навіть в умовах обмеженого простору.
Під час роботи акумуляторний вентилятор не створює гучних звуків, здатних перешкодити Вашому відпочинку.
Особливості продукту:
• Модний і стильний дизайн
• Маленький і витончений. Легко носити із собою
• Стабільний і надійний, сильний потік повітря
• Літій-іонний акумулятор.
Технічні характеристики:
Обладнаний зручною ручкою.
Можна використовувати на столі.
Тиха робота вентилятора.
Компактний розмір і легка вага.
Вихідна потужність (макс.): 3 Вт
Вхідний струм (a): 0.5-1
Час заряджання (год): 2-3/ Type-C/
Матеріал корпусу: пластик
Розміри: 15.3/7.5/6.5 см. Знайомлячись зі зразками продукції, представленими на сайті, необхідно враховувати деякі моменти, пов'язані з точністю передавання кольору , пачки-коробки продукції. Товар може відрізнятися залежно від постачання виробника
.Дивіться інші товари на сайті http://valindom.com.ua/
Ласкаво просимо до Інтернет-магазину-https://valindom.com.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Рекомендована площа приміщення | 5 кв.м |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Час роботи від акумулятора | 3 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 153 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Вага | 0.3 кг |
- Ціна: 215,10 ₴










