
Зарядний універсальний пристрій WL 1409/ MS-282A -зарядка для акумуляторів 2×18650/22650 -4.2v/2000 мА/
244 ₴
- Готово до відправки
- Код: WL 1409 MS 282A
- +380 (63) 398-04-21Viber! Telegram!
Зарядний пристрій обладнане світлодіодною індикацією, що показує режим його роботи. Після закінчення заряджання акумулятора світловий індикатор змінить колір із червоного на зелений — це універсальний автоматичний зарядний пристрій на 2 канали для Li-Ion акумуляторів і працює від мережі 220 В Ця модель здатна заряджати практично всі формати побутових циліндричних акумуляторів — від АА до С (R14) і від 10440 до 26650. Заряджати можна одночасно два акумулятори або один окремо. Воно має автоматичний контроль струму, захищає батарею від перевантаження, короткого замикання й перегрівання. Пристрій автоматично вимикається або переходить у режим очікування, коли акумулятор заряджений
Характеристики:
Тип: зарядний пристрій для акумуляторів
Вихідний струм: 4.2V DC2000mA
Тип акумуляторів: 18650 (і аналогічних 16340, 14500, 26650).
Кількість слотів: 2
Під'єднання до мережі 220 V
Розмір блока зарядного пристрою: 10х6х3.5 см
Довжина шнура живлення: 73см
Знайомлячись зі зразками продукції, представленими на сайті, необхідно враховувати деякі моменти, пов'язані з точністю передавання кольору, паковання-коробки продукції. Товар може відрізнятися залежно від постачання виробника.
Дивіться інші товари на сайті-https://valindom.com.ua/
Ласкаво просимо в інтернет-магазин-https://valindom.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnCharger |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Alkaline |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Час зарядки | 2 годин |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 2 шт. |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 115 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Маса | 0.3 кг |
- Ціна: 244 ₴







