
Ручний акумуляторний вентилятор mini Fan 1569 з розпилювачем води з підставкою для телефона/17x8 см/
299 ₴
269,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1569
- +380 (63) 398-04-21Viber! Telegram!
Маленький, модний і витончений, його легко носити із собою і він простий в експлуатації. Ви можете використовувати вентилятор незалежно від того, де Ви перебуваєте, у парку, подорожуючи просто неба, перебуваючи на навчанні в школі. Тиха робота портативного вентилятора не подразнюватиме, і не буде відвертати увагу навіть під час роботи Поєднує функції вентиляції та зволоження повітря завдяки вбудованому розпилювачу води/Флакон для води входить до комплекту/
Вентилятор має три режими роботи швидкості з розпилювачем/можна й не наливати воду/ і 2 режими роботи від акумулятора та від USB — що робить його універсальним може використовуватися як у ручному, так і в настільному варіанті завдяки зручній підставці для мобільного телефона, що дає змогу вам дивитися відео та слухати музику, одночасно насолоджуючись приємним бризом.На максимальному режимі час роботи вентилятора з повністю зарядженим акумулятором до 2 годин на мінімальних обертах вентилятор може працювати до 8 годин. Заряджання здійснюється за допомогою кабелю з роз'ємом Type-C (входить до комплекту). Компактні розміри та стильний дизайн дають змогу брати пристрій із собою в сумці або рюкзаку- — використовуйте в дорозі, вдома, в офісі або на прогулянці. Технічні характеристики:
Обладнано зручною ручкою.
Можна використовувати на столі-підставка для телефона
Тиха робота вентилятора.
Компактний розмір і легка вага.
Вихідна потужність (макс.): 5 Вт
Вхідний струм (a): 0.5-1
Час заряджання (год): 2-3
Час роботи (год): 2-8 (залежно від режиму швидкості)
Зарядний пристрій: вхід: 5 В вихід: 5-9 В
Матеріал корпусу: пластик
Розміри: 8*18 см.
Знайомлячись зі зразками продукції, представленими на сайті, необхідно враховувати деякі моменти, пов'язані з точністю передавання кольору, , паковання-коробки продукції. Товар може відрізнятися залежно від постачання виробника.
Колір і відтінок виробу на світлині може відрізнятися від реального. Комплектація товару може змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником
- Дивіться інші товари на сайті http://valindom.com.ua/
Ласкаво просимо до Інтернет-магазину-https://valindom.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spray |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Універсальний |
| Діаметр лопатей | 9 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція зволоження | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Час роботи від акумулятора | 2 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Вага | 0.3 кг |
- Ціна: 269,10 ₴










