
Тример для бороди голови та тіла 7 in 1- машинка для стрижки та окантовки GM-580-Turbo ORIGINAL
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: GM 580
- +380 (63) 398-04-21Viber! Telegram!
Цей потужний прилад займе своє гідне місце у ванній кімнаті кожного чоловіка, адже зовнішність у сучасному світі відіграє важливу роль. Стайлер має 7 насадок і легко справляється з більшістю проблем із зайвою рослинністю. Чоловікам із бородою тример стане справжнім подарунком, адже тепер стежити за бородою стане в рази простіше! Бритва 7 в 1 — прекрасно підійде для стриження волосся на обличчі, включно з бородою, вусами, віскі та іншим.
Перевага:
- Компактна та проста у використанні.
- Чудово лягає в руку.
- Легка та якісна.
- Леза з неіржавкої сталі.
- Можна брати із собою у відрядження або на відпочинок.
- Не подразнює шкіру.
- Легко очищається за допомогою щіточки
— Спеціальна конструкція бритви запобігає контакту зі шкірою, що виключає порізи.
- Виконує функції бритви та тримера одночасно.
- 3 насадки для різної довжини волосся 3 мм, 6 мм і 10 мм. Довжина стриження: 1.0-10 (мм)Так само можна використовувати тример без насадок.У будь-якому разі машинка для стриження волосся, ціна на яку цілком прийнятна, окупує свою вартість упродовж буквально двох-трьох місяців.
Розмір елемента: Приблизно. 15.5 * 4 см / 6.1 * 1.6-дюймовий екран Вага упаковки: Приблизно. 480 г
* Згідно зі ЗП "Про захист прав споживачів" цей виріб належної якості не підлягає поверненню й обміну.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProGemei |
| Тип приладу | Тример |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 7 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка для філіровки | Так |
| Бритвене насадка | Так |
| Насадка-тример для носа і вух | Так |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 80 хв |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Срібний |
- Ціна: 1 199 ₴










